| BlaBlaAnnie a întrebat:

Unde gasesc si eu prin Pitesti (ce magazin) micro sd bune si ieftine? Poate pare penibil ca intreb asta, dar mai demult am dat o gramada de bani pe un card de 2 gb si nici macar nu mergea. Ma intereseaza unul de 8 gb cel putin, dar gasesc pana in 50 lei? Am auzit pe cineva ca isi luase un card, si cand l-a bagat in telefon ii cerea parola. Sper sa nu mi se intample si mie asta

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai bine iti dai comanda de la un magazin online gen eMAG http://bit.ly/PDpmCx sau le cauti la eMAG, sunt cele mai ieftine si bune.