| OnEaNdOnLy a întrebat:

Unde gasesc temple run sau subway surf pentru un Samsung galaxy young y?

Răspuns Câştigător
| cedrea923 a răspuns:

Temple run nu merge pe sgy(la 250m se blocheaza). Poti descarca subway surf de aici http://www.andropalace.net/search?q=subway+surf&x=-1043&y=-616

| OnEaNdOnLy explică (pentru cedrea923):

Dar nu merge nici de acolo imi da "Aplicatia nu este instalata."

| OnEaNdOnLy explică (pentru cedrea923):

Tot nu merge nici de aici...Aceasi chesti imi zice.Adica chestia asta "Aplicatia nu este instalata". Alta idee?

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cauta pe Google Play.

S-ar putea sa nu iti functioneze din cauza ca este micut telefonul.

Dar incearca si revin-o cu funda daca a mers!

| ferdin a răspuns:

Poti downloada din Magazin play toate jocurile pe care le vrei.