| dydav a întrebat:

Unde gasesc un model de certificat de garantie pentru telefoane mobile necompletat doar modelul precum si acele reguli pentru care se acorda garantia sau cum se numesc. am nevoie pentru a le da persoanelor care cumpara telefoanele mobile

1 răspuns:
| IQBoxGeek a răspuns:

Din pacate nu o sa gasesti asa ceva pe cale oficiala de la cineva. Certificatul de garantie este unic pentru fiecare telefon dat si nu se emite duplicat, deci daca gasesti blank-uri inseamna ca unele telefoane s-au dat fara certificat de garantie. Poate daca ai prieteni care lucreaza la service-uri sau depozite de telefoane, altfel nu.