| FanGaming98 a întrebat:

Unde pot să introduc adresa de email și să văd direct toate conturile active la acea adresa?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicaieri.
ar fi o problema majora de securitate pentru toate site urile unde ai cont sa se intample asa ceva

| Zuzu1991 a răspuns:

La NSA evident, stiu aia si ce ai mancat de dimineata

| siriusblack98 a răspuns:

Ce vrei tu este imposibil în mod normal. Asta ar însemna breșă de securitate.

| johnnny123 a răspuns:

Tu ai auzit vreodata notiunile de "securitate" si "confidentialitate"?

Ma mir ca nu ai intrebat unde poti sa vezi toate conturile bancare pe care le detine cineva.

| FanGaming98 explică (pentru johnnny123):

Nu, era vorba doar de ale mele personale. Ca să știu unde mai am conturi cu adresa mea. Oricum, dacă nu se poate e in regulă. Am înțeles. Mulțumesc

| Nume6 a răspuns:

Pai daca tu nu mai tii minte pe ce site-uri te-ai inregistrat cu propria adresa, nu ai cum dovedii ca acele conturi de pe acele site-uri iti apartin, e ceva de securitate.

| johnnny123 a răspuns (pentru FanGaming98):

Pai daca ar exista acest sistem, ce i-ar impiedica pe oameni sa verifice absolut orice adresa, nu doar pe cea personala?

| cfrtobias a răspuns:

Chrome://settings/passwords poate scrii asta in chrome in bara, poate asta cauti si ai e-mail-uri salvate si parole