| Hattoldy a întrebat:

Unul dintre verisori mei mai mici au cumparat din Microsoft store jocul minecraft (ei credeau ca asa se instaleaza) si acum mi s-a adaugat 6 euro de plata... am abonament

Am incercat sa ii dau refund contactand cei de la Microsoft store si mi-au zis numai cei de la Orange au putea modifica ceva. ce naibi sa mai fac? findca parinti daca le spun ca unu din dragii lor T_T au facut asta, ma vor incrimina pe mine.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu mai este nimic de facut. Asta este!

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Mi-l dai mie! laughing glumesc. Din păcate nu ai ce face, le zici ca le-ai zis sa fie atenti