| sadass a întrebat:

URGENT! Am codificat niste mesaje in telefon si acum nu mai stiu parola, se poate afla?

3 răspunsuri:
| dan1998 a răspuns:

Pai daca nu sti parola nu prea ai cum sa o aflii,poate daca mergi cu telefonul la un magazin de specialitate de telefoane probabil ca o sa reuseasca sa afle parola, stiu ca ei pot afla parola daca ti-ai pus parola la telefon, adica de fiecare data cand il deblochezi sa bagi parola, asta stiu ca se poate afla si cred ca e posibil si in cazul mesajelor, dar cred ca este un pic costisitor

| Bogdanovici24 a răspuns:

Salut.Si eu am patit laughing tot ce poti sa faci este sa ii faci HARD RESET sau sa alegi optiunea " Revino la setarile din fabrica". Bafta!happy

| Edwuard_Matac_1997 a răspuns:

Nu... din pacate nu se poate
doar sa iti iei alta cartela! FUNDA?