| Eugeniusu a întrebat:

Urgent! Am un telefon cu Android Samsung Galaxy S2, iar eu am vrut sa-mi descarc jocuri din Market', asa ca mi-am facut un gmail' si mi-am uitat parola. dar nu vreau s-o recuperez. As vrea sa-mi dezactivez gmail-ul si sa-mi fac unul nou care sa-l bag acolo unde-mi cere in telefon. Nu stiu sa-mi fac un gmail, si nu stiu cum sa sterg gmail-ul vechi si sa-l bag pe cel nou x). Dau funda la raspunsul corect, multumesc!

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Du-te in setari, si dai pe conturi si acolo ai conturile, si dai pe gmail..si vezi tu.
la al meu s2 intru direct in setari, si gasesc cont gmail, daca are si al tau 4.1.2 android. fa ca la mine,

| Marian619 a răspuns:

| Zebastian a răspuns:

Intra pe https://accounts.google.com/......ps?/SignUp Aici iti faci cont (e in romana te descurci). Dupa aceea mergi in setari la tel si ai "conturi si..." intri acolo il stergi pe cel vechi si ii dai adauga si bagi noul cont.