| Timiii a întrebat:

URGENT! Buna TPU! Am un telefon Orange Reyo si i-am pus parola de blocare a ecranului, dar am uitat-o. Cum as putea sa imi deblochez telefonul? (trebuie sa specific ca nu imi apare nici unde pe ecra dupa ce gresesc de scris codul nici un buton de "reset pasword", imi apare doar "telefon de urgenta")
Multumes mult!
P.S dau funda celui mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Resetare la un service.Parolele sunt facute pentru a le retine. Daca ai memoria scurta nu mai pui.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa mergi cu telefonul, factura de achizitie si certificatul de garantie in orice Orange Shop. Acesta va fi trimis in Service pentru a resoftat/ resetat.

Cu prietenie,
Orange Helper

| sebykz a răspuns:

Si eu am patit asa, dar nu aveam nici o solutie asa ca am resetar telefonul.