| StefaniaNeagu a întrebat:

URGENT! Cum sa inregistrez un apel telefonic de pe Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean) sau mai exact de pe telefonul asta http://www.gsmarena.com/htc_desire_300-5666.php

1 răspuns:
| Xpressurself a răspuns:

Ultima data cand ma interesa sa fac asta se putea folosi orce aplicatie de pe play store insa este necesar sa pui conversatia pe speacker ca sa inregistrezi. cauta la app (aplicatii) folosind cuvinte cheie ca: call recorder sau automatic call recorder, eventual in lb romana de asemenea. eu nu am verificat recent.
nu am cunostinte despre noi telefoane care sa permita inregistrarea unei conversatii care are loc confidential, adica sa auzi doar tu la ureche ce se vorbeste. mai asteapta, poate are altcineva noutati.
in unele tari este necesar sa ceri permisiunea interlocutorului sa inregistrezi. in Romania legea este mai interpretabila, ceea ce este mai bine. nu vreau sa te descurajez insa este bine sa iei in considerare.
revin-o daca ai nevoie de ajutor