| KittyLaura a întrebat:

URGENT, FUNDAA! Problema iPhone ..Am avut mufa stricata, i-am schimbat-o si acum e blocat pe iCloud, i l-am dat cuiva sa mi-l faca si a zis ca trebuie contul iCloud si parola.Daca ii dau contul iCloud poate sa vada ce am in telefon? Ca imi baga si soft nou si se conecteaza la laptop. Poate sa vada? MERSI URGENT FUNDA!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nimanui sa nu dai contul si mai ales parola. Eventual sa se faca unul nou si sa iti modifici parola imediat dupa aceea.