| NobodyHeree a întrebat:

URGENT! MI-am cumparat recent un iphone 4s si aseara mi s-a inchis pentru ca nu mai avea baterie. L-am lasat la incarcat o jumatate de ora, fara rezultat. L-am lasat cateva ore, tot fara rezultat. Nici pc-ul nu mi-l citeste. Ce-i de facut?

FUNDA

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Probabil ai o problema cu mufa de incarcare! Cel mai bine du-l in service sa il repare ei, decat sa il strici tu mai rau!
Toate cele bune,
Vlad!

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca e inca in garantie du-l la un service sa repare mufa de incarcare.

| NobodyHeree explică (pentru alexs99):

S-a rezolvat.Multumesc!

| VladPetcu a răspuns:

Cel mai probabil s-a ars sau ai un virus care pa pa telefon!
Daca e in garantie du-te sa ti-l repare sau sa-ti dea altul!
Toate cele Bune,
Vlad!

| NobodyHeree explică (pentru VladPetcu):

Hei Vlad! Tin sa mentionez ca mai devreme mi s-a aprins pentru cateva minute, a aratat 2 la suta baterie, apoi 1, apoi s-a oprit iar!

| NobodyHeree explică (pentru VladPetcu):

S-a rezolvat! Incarcatorul era problema.Multumesc mult!

| VladPetcu a răspuns (pentru NobodyHeree):

Cu multa placere.

| VladPetcu a răspuns (pentru NobodyHeree):

Probabil ai o problema cu mufa de incarcare! Cel mai bine du-l in service sa il repare ei, decat sa il strici tu mai rau!
Toate cele bune,
Vlad!