| Elena383838382 a întrebat:

Urgent! Mi-am resetat telefonul si aveam pe Facebook autentificarea cu 2 factori, am primit codul pe numar, dar nu aveam acea cartela in telefon si imi spune de 2 zile ca am atins limita maxima de coduri, ca se trimit dupa un anumit timp.A mai patit cineva asta? Cand o sa primesc un nou cod pe telefon? Si nu sunt nici conectata pe altceva ca sa aprob conectarea, va rog ajutati-ma, vreau sa-mi recuperez contul si pozele.

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Din ce am citit pe net cica se lucreaza sa se rezolve, fi pe faza dupa un update, daca cumva ai facut upgrade la Android 10 poate fi si aia o problema sigur.