| SurcelIonutCosty a întrebat:

URGENT! Pe my talking angela am incercat sa ma conectez pe contul de facebook dand la stikere -la cumparare s tikere unde de obicei acolo te poti conecta dar mie imi arata doar cateva jucatoare de la care pot cumpara stikere dar nu si logare facebook cum ma pot loga? Urgent pls! dau funda!
Am postat si ieri, asta. dar am primit un raspuns ceva gen " pentru ca ai majoritatea stickerelor " dar eu abia sunt la lvl 19 si amm vreo 60 si ceva... sad Va rog help cum ma conectez pe angela de pe fb... si daca aveti dublicate va rog da-timi contul de facebook sa va add!

1 răspuns:
| Kitty0735 a răspuns:

Idk. Așa îmi face și mie. Pe bune...help cineva pls.