| Valusnch a întrebat:

Urgent! Salut all, am primit cadou un iPhone 4s, acum de 4 zile, si mi-am făcut cont pe app știre am Descarcă câteva aplicații si real Rafinha 3, si după o zi vreau sa mai descarc o aplicație si îmi apare 'in asteptare' in meniu unde arată aplicațiile, dece, si ce pot face in privința asta?, mulțumesc!, aștept un răspuns urgent, dau fundița la cel sare m-a ajuta.

1 răspuns:
| andutzu2000 a răspuns:

Tine apasat simultan cam 20 de secunde butonul power si butonul home pana iti apare logo-ul Apple. El se va deschide apoi normal. Este ca si cum ai da un restart la calculator.
P.S: Nu se va sterge nimic din telefon.