| albertiosif47 a întrebat:

URGENT! Salut! As vrea sa cumpar un Iphone 5s, dar acesta are cont iCloud si proprietarul nu mai stie parola pentru a-l reseta.Ce as putea face pentru a sterge contul icloud? Il pot face acasa sau la vreun GSM? Dau funda.Zi faina!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Am avut și eu un iPhone 5s in aceeași situație. I-am dat resetare după ce l-am cumpărat, iar pe vremea aia nu știam eu cum e treaba la iPhone, după ce am cercetat am ajuns la concluzia că nu se poate face nimic, doar sa schimbi placa de baza cu una fără cont pe ea.

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Poti renunta sa mai iei o caramida de iPhone 5S in 2018 care mai este si furatwinking