| GamesHacker21 a întrebat:

Urgent Urgent! Dau FUNDOI mare celui care-mi raspunde lan-trebare. Salutari la toti asa deci am un Samsung wave lite si am descarcat niste teme de pe Samsung apps. Problema este ca cind instalez tema sa instaleaza bine, dar cind dau sa o aplic nu se aplica pe tot meniul ce e de facut?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postarea ta nu este corecta la Dragoste si sex.

| SebyQ a răspuns:

Tema este virusata sau nu in formatul telefonului tauwinking si inca ceva trebuie sa iti pui un antivirus pe telefon fiindca Samsung apps nu are aplicatii protejate de virusi

| GamesHacker21 explică (pentru SebyQ):

Dar de unde sa eau antivirus, a da si inca ceva am descarcat deja peste 45 de teme toate nu merg cum trebuie va rog frumos ajutati-ma

| LivingDead a răspuns:

Schimba TEMA! Tema poate nu ti se potrivste la tel nu stiu ce sa zic.