| LexyXD a întrebat:

URGENT ~! URGENT! hei TPU. imi puteti spune de ce nu merge cartela mea? sunt in perioada de gratie da mi-am reincarcat cu euro. ce sa fac? cand sun la *100# si dau pe optiuni imi spune : " numarul tau e in perioada de gratie, trebuie sa astepti cateva ore de la reincarcarea contului." dar eu am asteptat. aseara pe la ora 22 am reincarcat iar acum e ora 11:15. ce fac? va rog am nvoie de raspusuri urgente, trebuie sa dau un tel neaparat >.<. * SCUZATI CATEOGORIA!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Incearca sa suni la relatii cu clientii de la un alt telefon(daca ai un amic prin preajma) adreseaza-te unui magazin de telefoane ori la reprezentanta.
O zi bunahappy