| anonim_4396 a întrebat:

V-ati facut rate la Orange pentru cumpararea unui telefon?
A trebuit sa duceti acte de unde lucrati si sa vada cat castigi ca sa iti aprobe luarea telefonului prin rate?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te sfatuiesc. Il vei plati inca o data de cat face.

| DenqOO a răspuns (pentru darrio2007):

Ce intreb eu si ce mi se raspunde.

| darrio2007 a răspuns (pentru DenqOO):

Ti s-a raspuns exact realitatea. Daca nu-ti convine, e problema ta. Vei vedea la vremea respectiva. Sau poate ai de gand sa nu platesti abonamentul pana la capat, ca nu ai fi primul. Lista datornicilor este destul de incapatoare.

| Catrice a răspuns:

Am vrut sa fac, rate poți face doar dacă ai deja abonament și cum nu aveam, trebuia sa plătesc mai bine de jumătate din prețul telefonului și am renunțat sad

| DenqOO a răspuns (pentru Catrice):

Ce intreb eu, ce mi se raspunde.

| Catrice a răspuns (pentru DenqOO):

Și ce detalii pe care ți le poate spune doar operatorul care are acces la datele tale ai fi vrut sa afli de la niște străini? De curiozitate asa...

| SilentRain a răspuns:

Nop și nici nu recomand, ratele sunt cea mai mare tâmpenie

| DenqOO a răspuns (pentru SilentRain):

Ce am intrebat, ce mi s-a raspuns

| SilentRain a răspuns (pentru DenqOO):

La ce te-ai așteptat?