| Lariiiiiiii a întrebat:

Va mai fi disponibil Iphone 5c pana la toamna?
Dau fundita repede.

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, va mai fi disponibil, stai liniştită :)

Încă se mai găsesc şi Apple iPhone 4, NU dispar aşa de repede :
http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-apple-iphone-4-33060869

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, o sa mai fie disponibil.

| KodrutZ a răspuns:

Ce conteaza? Cine e timpit sa cumpere prostia aia din plastic la suprapret?

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru KodrutZ):

Eu stiu? Eu am primit un iPhone 4S si jur ca nu mai iau nimic de la Apple.

| KodrutZ a răspuns (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Lol! De ce? Cind l-ai primit? Din unele puncte de vedere sint terminale bune cu un ecosistem solid si foarte bine pus la punct, doar ca preturile de la noi sint ridicole.

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns (pentru KodrutZ):

Mi-a facut tatal meu cadou un iPhone 4S, dar din magazin nu din bazar.Si era perfect, dar pur si simplu nu se meritau banii.

| KodrutZ a răspuns (pentru florincreatoruldevideoclipuri):

Pai da. Daca tot avea bani de aruncat trebuia sa te intrebe... luai un Note.

| nutuxcristian a răspuns (pentru KodrutZ):

Exact. Aia chiar e o prostie din plastic...

| MskDesign a răspuns:

Cred ca da! Abia a iesit iphone 6 si cred ca pana se va termina stocul cu varianta 5 va mai trece mult timp.

| baru a răspuns:

Sigur.daca nu si mai repede!

| Chiperi a răspuns:

Da, de ce sa nu mai fie disponibil?

| Mariusika_Marius_1999 a răspuns:

LoL ca DA