| Alegzander123456789 a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MA! DAU FUNDA! Am un Jeg5 2016 si de ceva timp se sterg efectiv toate notificarile pe care le primesc in mai putin de o secunda, neputand sa vad cine imi scrie, sau ce notificari de la alte aplicatii am. E enervant, chit ca sunetu se aude si apare si notificarea pentru o fractiune de secunda. Tin sa mentionez ca nu am notificarile pe mut. Va rog ajutati-ma. Va multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am un Jeg5"

ce nume interesant, ce e ăla?

| Alegzander123456789 explică (pentru sierra1):

Am pus intrebarea cu un scop, nu ca sa raspunzi ironic, prietene

| sierra1 a răspuns (pentru Alegzander123456789):

Deci totuși, ce e ăla, poate-poate ne lămurim reciproc

| Alegzander123456789 explică (pentru sierra1):

E un telefon j5 2016, i-am zis asa ca merge ingrozitor de greu. Se blocheaza incontinuu

| sierra1 a răspuns (pentru Alegzander123456789):

Telefonul e bun, uite ce zic și alții:
https://www.emag.ro/......DTJB4KBBM/

| Alegzander123456789 explică (pentru sierra1):

Al meu ii 2016, il am de 2 ani aproape si merge foarte, foarte greu, mai ales cand intru pe messenger sau pe google. Si sa nu mai vorbim ca majoritatea jocurilor merg in max 10 fps cu sacadari incontinuu

| sierra1 a răspuns (pentru Alegzander123456789):

Atunci Alegzander1 mamă, dacă zici că e un jeg, ia-ți altul și gata