| CristianaMihaela a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutorul vostru. Spuneti-mi si mie cum se face captura de ecran pe telefonul Allview v2 viper l?

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Pe orice android ai ca setare standard sa faci screenshot cu apasarea simultana a butoanelor power si volum -, tii apasat simultan pe ambele pana face screenshot-ul! Merge pe orice telefon cu android, nu stiu exact de la ce versiune dar merge si la al tau cu siguranta!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Butoanele Power si Volum down (volum mic). Are si sotia mea V1 Viper.