| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti cat tine bateria la un LG Optimus L7. Dar as prefera sa imi spuneti din experienta proprie nu sa cautati date despre telefon pentru ca asa am luat si eu teapa.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Chiar daca il folosesti mult (Muzica, Jocuri, Internet), tot te tine toata ziua (Ma refer daca esti la scoala, nu sa stai toata ziua pe el, ca asa te tine vreo 5 ore).
Are o baterie buna in general, si tine destul de mult!
Daca nu il folosesti mai deloc, te va tine chiar si 2 zile!

2 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

O zi, maxim doua. Are un amic, si cam asa il tine, in functie de cat de mult il foloseste.

| 현주 a răspuns:

Vreau sa mi-l iau şi eu.Are o prietena şi o ţine în general vreo 3 zile... Apropo, nu prea îl foloseşte.winking