| CaPoNNe a întrebat:

Va rog Frumos sa ma ajutati Spuneti-mi va rog daca telefonul Alcatel OT-911 este bun ma refer [sa nu se blocheze, sa mearga binisor, daca este rezistent la cazaturi ] va rog sa raspundeti repede! merita sa-l cumpar?

3 răspunsuri:
| GIRLBELIEBER a răspuns:

Si eu am avut Alcatel dar iti zic sincer m-a tinut doar 4 luni jumate la mine mergea dupa o perioada de timp incepea sa mearga din ce in ce mai greu... :/

| xTheMotherfuckerDevil a răspuns:

Te referi la Alcatel ot 991? Daca da, merita banii, dar problema este ca nu poti decarca multe jocuri, pentru ca are o memorie mica, 150mb...Jocurile ruleaza bine, fara lag, dar daca memoria libera este sub 12mb te scoate din aplicatii.Ti-as recomanda un Samsung galaxy mini 2 daca vrei multe jocuri.Bafta

| CaPoNNe explică (pentru xTheMotherfuckerDevil):

Spune-mi fix cat costa Samsung galaxy mini 2...