| AndradaC99 a întrebat:

Va rog raspundeti urgent! Telefonul meu e Sony Xperia J si am facut ceva ce are legatura cu software-ul si acum cand incerc sa-l aprind tot ce imi apare e un telefon care are o sageata abastra indreptata spre el si un triunghi galben care are in interior semnul exclamarii.ce inseamna asta? si daca stiti cumva cum as putea sa-l rezolv ar fi perfect!

Răspuns Câştigător
| gabridian a răspuns:

Semnul exclamarii iti apare daca ai ai facut,, root" la telefon, trebuie sa instalezi un stock rom pentru xperia j