| andrateona a întrebat:

Va rog sa imi dati un sfat daca mai cunoasteti cazuri de acest fel. Recent mi-am cumparat iPhone 4S si am o problema, cand apelez/ sunt apelata de o persoana, acea persoana isi aude vocea in ecou. Am intrat la setari de sunet, cellular, dar nimic. Pe internet am gasit o alta varianta : iOS bugs. Va rog sa imi raspundeti daca aveti vreun sfat sau solutie pentru problema mea. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate fi si semnalul slab.

| GabyG a răspuns:

Este deblocat cu Gevey sau neverlooked?

| goldenbullet a răspuns:

Salut! Poate sa fie din cauza ca telefoanele sunt mereu ascultate. Nu prea ai ce face. Sper ca te-am ajutat. Funda?happy