| blacksky13 a întrebat:

Va rog sa mă ajutați!
Am un iPhone 5s cu IOS 9.3.2 si de mult timp mă chinui sa îmi Descarc Cydia si nu am găsit deloc ceea ce căutam, adică încercam tot felul de procedee de descărcare dar degeaba. Chiar am mare nevoie si vreau Cydia. Cine îmi poate da un link cu toată operațiunea cu care îmi pot Descărca Cydia, sau cine are iPhone si are Cydia sa îmi dea linkul va rog. Dau FUNDA celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
| Dropz a răspuns:

Salut, momentan pentru IOS 9.3.2 nu exista o versiune de Cydia. Exista doar pentru IOS 9.0, respectiv 9.1. Daca chiar doresti sa faci jailbreak pentru iPhone-ul tau, te sfatuiesc sa nu mai faci niciun update si sa astepti momentul in care va aparea jailbreak pentru versiunea 9.3.2. Site-ul in cauza este http://en.pangu.io

2 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Nu pe toate sistemele se pot descarca "toate" aplicatiile.

| 532 a răspuns:

Păi nu pe toate sistemele de operare poți Descarcă toate aplicațiile...Asta înseamnă căci doar pe android se poate Descarcă si nu ai ce săi faci! Scuze căci nu ți-am explicat atat de bine dar sper sa înțelegi!