| crii26 a întrebat:

Va rog sa ma ajutați! Am un card SD de 16G pe care mi-am transferat niște aplicații. Aseară am adormit și telefonul era la încărcat, pentru ca nu avea mai deloc baterie. Când m-am trezit îmi arata ca mi s-a repornit telefonul, deși e nevoie de parola pentru asta și sunt singura care știe parola. Apoi am observat ca toate aplicațiile mutate pe card nu mai merg deloc și ca nu pot nici sa le descarc iar... Chiar nu știu ce s-a întâmplat, dar e foarte urgent.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca s-au mutat acolo? Eu nu cred. Daca telefonul nu este rootat nu se pot muta aplicatiile pe cardul sd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a bușit cardul. Scoate cardul și descarcă din nou aplicațiile.