| Codruta a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Azi mi am schimbat cartela cu una cu acelasi numar la un magazin Orange dupa ce mi s-a demagnetizat.A trebuit sa imi fac un fel de abonament pe 3 luni in care primesc 7 euro cu care sa imi activez o optiune.Mi-am activat optiunea cu 6 euro in care mi se oferea 3200 min Orange sms nelimitat, 200 mb, 125 minute in alte retele...Mi a ramas 1 euro dar nu stiu de ce cand am intrat sa imi mai verific creditul mai aveam 0.550 euro credit, apoi 0.245 euro credit...Pentru ce sa imi fi retinut acel credit? Si inca ceva : desi am MB in optiunea activata, nu pot intra pe internet..Ma poate ajuta careva? Va rog mult!

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacat in scurt timp pentru verificarea acestei situatii.

O zi buna,

Orange Helper

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te vom contacta in scurt timp pentru verificarea acestei situatii.

O zi buna,

Orange Helper