| IMihaitza a întrebat:

Va rog să mă ajutați.Mi-am dat resetare din fabrica la telefon, si după ce sa finalizat resetare,toate bune si frumoase pana când mă duc la galerie si nu mai am nicio poză, nimic. Va rog să mă ajutați. Există vreo metoda prin care să îmi recuperez pozele va rog să mă ajutați

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Scrie acolo inainte sa faci asta, este posibil sa recuperezi toruldaca ai memorat acele poze undeva online, filebox, yahoo sau altundeva chiar si pe cintul de googl.

| IMihaitza explică (pentru Crackman):

Alta metoda nu echista de recuperare.cu ajutorul unui pc.

| D3I3 a răspuns:

Resetare din fabrică.e ca și când abia ce l-ai cumpărat. alooo
dacă nu aveai pozele pe un card sd, logic că se ștergeau.