| anonim2596 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sa imi deblochez tableta careia i-am bagat de mai multe ori gesit desenul de deblocare.
Acum imi cere sa ma conectez la contul de gmail insa nu am conexiune la net.

3 răspunsuri:
| Hasciar_Vlad_1990 a răspuns:

Daca nu te poti conecta ca sa il deblochezi trebuie ori sa te duci undeva sa til deblocheze pe 30 40 de lei ori cauti pe youtube cum se face(si mie mi s-a intamplat si asa am facut) dar vezi ca la fiecare telefon/tableta e diferit si ti se va sterge tot de pe telefon

| Quera a răspuns:

Poți baga codul PIN de rezerva sau sa o duci la u service

| Lavric_Florin_1993 a răspuns:

Du-te la reteaua din oras la care esti logat sa ti-o deblocheze dai 30 de lei.