| alexflor87 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns pentru cei care stiu. Am un Samsung galaxy s5360 y si mi-am cumparat un handsfree care functioneaza foarte bine la muzica si radio, dar la apel nu se aude nimic. Trebuie facute ceva setari? Pe ecran in apare ca as putea selecta "casca", dar nu merge sa selectez. Ce as putea face?

1 răspuns:
| Core_Ale_1990 a răspuns:

Nu toate castile sunt compatibile la smartphone atat in apeluri cat si in muzica, telefoanele astea sunt pretentioase. Cauta casti de la Samsung si o sa iti mearga garantat