| anonim_4396 a întrebat:

Va rog TPU ajutati-ma! Deci am un telefon Galaxy Trend Lite si am format *31*076...#.Si nu suna zice doar ID apelant de iesire.Serviciul a fost activat.Nu stiu cum sa il dezactivez! VA ROGCAT MAI REPEDE! FUNDA! PLEASE HELP ME!

Răspuns Câştigător
| AndreiSerban1993 a răspuns:

Incearca cu #31#076... (fara # la sfarsit) si daca nu merge inseamna ca are la blocat numerele cu privat happy

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu e corect cu "*" ci cu "#".

Exemplu corect: #31#07xxxxxxxx.
Asa va functiona... cu "*", cartela crede ca accesezi USSD-ul si ca vrei sa alegi o extraoptiune neexistenta.

| RareşTPUro a răspuns (pentru RareşTPUro):

Fara # si la sfarsitul numarului, doar intre 31. Adica #31#0711111111 si suni.