| Mariobmb a întrebat:

Va salut, am cumpărat un telefon de la cineva, un Samsung s22 și a zis că el l-a luat la abonament și acum 2 zile m-am sunat fratele meu și a spus că nu m-a prins deloc la telefon, exista posibilitatea că cei de la Orange sa îmi blocheze telefonul sau accesul la semnal? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Respectivul a terminat de platit? Exista tot felul de smecheri care le cumpara asa pe abonament si apoi le vand.

| Mariobmb explică (pentru dullcat):

Nu cred că a terminat

| ponturi a răspuns:

Suna la Orange cel mai bine, si dupa IMEI poate iti spune care este treaba cu telefonul.