| FeriFerika a întrebat:

Va salut, am si eu o intrebare daca se poate... as vreau si eu sa stiu daca se poate pune pe o placa de baza de iphone 5 un conector de display de iphone sase, si daca se poate acesta o sa functioneze? s-ar putea face aceasta modificare si placa de baza sa functioneze si sa redea imaginea pe noul display? mersi frumos si astept cu nerabdare un raspuns
daca nu se poate asa, avetii idee daca se poate in varianta iphone 4 si 5

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu se poate fiindca nu sunt compatibile si fortezi telefonul la ceea ce nu poate duce. Sunt diferite placile de baza intre iPhone 6 cu 5 si cu 4.