| Claudiu15g a întrebat:

Va salut! As vrea sa-mi cumpar un telefon si nu stiu pe care sa il aleg. Samsung galaxy grand 2 si Samsung galaxy s3 neo, pe care dintre cele doua sa il aleg?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......dkyetl.php

Toate cele bune.

| GirlsRaLu2003 a răspuns:

Salut! Eu aș zice să-ți cumperi Samsung Galaxy s3 Neo. Este foarte bun și revoluția este foarte bună. FUNDA? happy

| dorinnnn a răspuns:

Samsung galaxy grand 2! Avand in vedere specificatiile fata de s3 neo. happy

| Alex_Şutu_1997 a răspuns:

Eu as prefera sa iti cumperi S2 happy.