| NicVal74 a întrebat:

Va salut! Dupa o incarcare completa Samsung Note 10 plus imi ajunge la 98-97 la suta imediat dupa vreo cateva deblocari? Care ar fi motivul? Sunt ceva setari? Ideea este ca mi se descarca prea repede! Totuși aveam pretenții la asemenea produs...dar vreo setare sa prelungim durata vietii bateriei nu este? La ce ar trebui renuntat sau ceva de genu! Va multumesc!

2 răspunsuri:
| StefanE2019 a răspuns:

Dezinstalează din aplicații. De obicei telefonul se descarcă repede din cauza că ai prea multe aplicații.

| Goete a răspuns:

De ce nu intri in setari, la baterie, si vezi ce iti consuma bateria?