| EdyJr a întrebat:

Va salut, primavara frumoasa. Am o problema, telefonul meu a fost expus la apa. Telefonul functioneaza perfect, dar am o problema la difuzor. Se aude foarte incet atunci cand vorbesc la telefon, acest lucru s-a intamplat acum o ora, credeti ca se va rezolva? Sau alta intrebare, ce pot face? ( am un iphone 7). Rog seriozitate. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care primavară? Iarnă frumoasă asa ai vrut sa zici nu?

| EdyJr explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ma rog laughing Ma poti ajuta te rog? laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa il duci la servis sa i schimbe difuzorul, dar daca a intrat apă in el curand va fi distrus si displayul.

| EdyJr explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu cred, el merge bine se aprinde, e doar treaba de la difuzor... plus ca am inteles ca e rezistent la apa.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru EdyJr):

Atunci vezi in setări dăl mai tare la difuzor.