| RadXx a întrebat:

Va salut TPU, as vrea sa stiu niste pareri(pentru cei ce detin/au detinut) telefonul Samsung Galaxy S3 Neo I9301 niste pareri,cum este telefonul,am vazut multe pareri foarte bune si altele foarte proaste cum ca ar dura bateria putin,ca are probleme, ca este chinezarie sau altele gen astea....sau ca se strica repede si ca nu este bun,am auzit si pareri bune, dar vreau sa il cumpar si la urma sa nu regret decizia.....imi puteti spune daca se merita, si daca nu are probleme? mersi happy

Răspuns Câştigător
| Ionela_Iony_2000 a răspuns:

Hey, ia sa vedem cu ce te putem ajuta:
Bateria: Buna, ma tine doua zile la utilizare normal-mult..adica voebir, net, poze
Camera: pe spate excelenta, foarte buna, iar pe fata tot buna, mai ales pentru selfie big grin
Dezine: Foarte dragut, rotunjit...mie imi place f. mult
Display: pai...4.8 inch imi sunt de ajuns, un ecarn bun, as putea zice rezistent.
Parere: este un telefon foarte bun, mai ales la raportul calitate-prethee hee

| RadXx explică (pentru Ionela_Iony_2000):

Am mai auzit si ca se incinge foarte rau in spate(la carcasa), nu ca nu as stii sa aleg un telefon dar toate controversele astea....nu stii ce sa mai crezi tongue

2 răspunsuri:
| xLittleKidd a răspuns:

Eu deţin acest telefon si pot să îţi zic că sunt foarte mulţumită de el.Bateria mă ţine cam 2 zile, face poze foarte faine (la camera foto are si niste efecte foarte faine), aplicaţiile şi jocurile imi merg super bine. Până acum nu am avut probleme cu el. La preţul pe care îl are eu cred că merită.