| LegoLegolas a întrebat:

Vodafone sau Orange? Momentan sunt pe Vodafone, merita sa-mi schimb cartela daca marea majoritate sunt pe Orange? Multam'

Răspuns Câştigător
| Scremer a răspuns:

Da se merita ca si eu am fost ca tine aveam abonament pe Vodafone si aveam vreo 2 nr in Vodafone restul is pe Orangehappy Pentru vreo 5 euro cat e o cartela cu 2000 de minute in retea parerea mea se merita mai bine sau sa-ti faci un abonament

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric Orange, depaseste la toate capitolele concurenta!

| Ceriik a răspuns:

Orange!

| xtembix a răspuns:

Majoritatea Romanilor sunt pe Orange, deci da merita!

| PerfectInsanity a răspuns:

Bai, sincer, da happy si eu am fost in voda' si m-am mutat pe org da nu numai pentru prieteni cat pentru oferte. sunt mult mai faine la Orange si mai avantajoase.