| MaxKiller911 a întrebat:

Voi ai carei marci de telefonie sunteti fani? Eu Sony! big grin

Răspuns Câştigător
| Anonimdarpasnic a răspuns:

Tot Sony

16 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG.

| Frank51 a răspuns:

Eu de Samsung si de Lg, dar mai mult Lg

| 愛日本 a răspuns:

Samsung, dar si Sony. happy

| ReusxD a răspuns:

Samsung e marc mea preferata love struck

| DAnc3 a răspuns:

Htc,Apple,LG,Samsung,Nokia,Sony,BlackBerry.

| MaxKiller911 explică (pentru DAnc3):

Adica...cam toate! rolling on the floor

| Alecsyyya a răspuns:

Samsung si Nokia.

| AaNdYy a răspuns:

Samsung :d

| xxx8 a răspuns:

Eu Sony care la momentul de fata detine cel mai puternic smartphone si anume SONY XPERIA Z ULTRA

| MaxKiller911 explică (pentru xxx8):

Sa stii ca nu conteaza numai performanta, conteaza experienta de utilizare de care da dovada fiecare telefon, degeaba ai tu quad-core de 5 GHz, daca te face unul cu dual de 2 GHz.
Asta e parerea multora, de exemplu de ce crezi ca se compara in trecut S3 cu iPhone 5, pentru ca iPhone-ul putea sa se miste aproape la fel de bine cu un procesor mai mic.
Sper ca te-am facut sa intelegi! happy

| Gabrielle16 a răspuns:

Nokia si Sony big grin

| manumyman a răspuns:

Samsung

| erdeivlad a răspuns:

Apple

| aconstedani a răspuns:

Personal Samsung (multe, preturi accesibile, rezistente, design interesant, toate Android ) happy

| missguccigirl a răspuns:

Samsung

| DaN27 a răspuns:

Apple,Sony si HTC