| anonim_4396 a întrebat:

Voi ați mai primit actualizări la aplicații în Magazin Play?
Eu din 17 Decembrie nu:

https://ibb.co/9H4kyvj

Înainte primeam din 2 în 2 zile.
Nu am trecut aplicația Magazin Play la aplicații inactive, nu am modificat nicio setare la ea.
E normal sau e vreo eroare a aplicației?
Vouă vi s-a întâmplat?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Poate aplicațiiile pe care le ai nu au alte updateuri

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Fu Crăciun și Revelion! Se vor trezi și ei din bețiile lor și se vor apuca de lucru! Deeci ai puțintică răbdare! Monșer!

| MihaelaDart a răspuns:

Poate ca le-ai dezactivat fara sa vrei. Eu una le-am dezactivat si fac eu update-ul cand doresc eu.

| anonim_4396 explică (pentru MihaelaDart):

Am verificat amănunțit setările.
Nu e nimic dezactivat, totul e ca atunci când primeam actualizările.

| CIaudiu a răspuns:

Si la mine aceeasi problema. Acum vad ca s-o rezolvat.

| Lucian4 a răspuns:

Da, am primit mai rar update dupa 24 dec, la unele aplicatii. Mai des primesc in galaxy store la Samsung

| shidance a răspuns:

Depinde de versiunea android, de exemplu la Fb si messenger intr-o veselie primesti actualizari.