| davidtm a întrebat:

Voi cat tineti un telefon? eu anul acesta am avut 3 telefoane
Nokia x7, iphone 4 si galaxy s2.

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Da,si eu le schimb destul de des, fie apare unul mai bun, si-l cumpar pe ala, sau unu mai rau care e mai performant decat al meu.Niciodata nu ma multumesc cu ce am. Tind mereu spre o extrema sau alta.

9 răspunsuri:
| mariss a răspuns:

Eu nu prea tin de ele.

| Danzell a răspuns:

Pana cand isi da duhu. am avut un Nokia 3310 de 6 ani
acum am un LG O2x de aproape 3 ani

| ℓαυяα a răspuns:

Nu prea mult. apar o gramada de telefoane noi si vreau sa il schimb laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cand eram mai mic si eu schimbam vreo 3-4 pe an pentru ca le spargeam sau pentru ca nu-mi mai placeau. mai e putin si se fac 2 ani de cand nu l-am mai schimbat. ai fost multumit de Nokia x7?

| davidtm explică (pentru Th3AbSinTh3):

Am fost multumit, am avut 2 jocuri mergeau foarte bine, si ma avantaja mai mult ca conectam telefonul la televizor, si dadeam pe camera, si ma strambam la cameralaughing))sau imi baga telefonul in gura sa vad ce am pe acololaughingdar m-am plictisit foarte.foarte grav de el, si ma dezavantaja ca nu avea android, si uneori se bloca, interenutul slab.si nu puteai sa iei jocuri multe, pentru ca nu existau multe jocuri compatibile cu x7, si am avut 2 jocuri dar erau bune..alte jocuri bune nu mergeau, pentru ca nu aveam android. oricum daca vrei pentru jocuri iti recomand un galaxy s1.s plus, s2 daca ai bani, pentru ca are android, si cele mai multe jocuri sunt pentru android!

| davidtm explică (pentru Danzell):

laughing))) ii bine.ia-ti un telefon rezistent sa te tina 30 de anilaughing

| lola9 a răspuns:

Si eu anul aesta am avut 3 telefoane

| xxx8 a răspuns:

Pai eu schimb un tell odata la 6-7 luni si nu pentru ca vreau ci pentru ca le sparg laughing.dar vreau sa imi depasesc recordul de 7 luni ..as vrea sa ajung la 10 luni cu acelasi telllaughing))

| CipriSXX a răspuns:

Sunt multumit cu iPhone 4S..il am de un an si jumate si e doar putin zgariat(nu l-am tinut in husa, doar folii). Stiu senzatia..cand a aparut iPhone 5 il voiam, dar nu vedeam diferenta (performantele) ..ambele se misca repede.

am tinut Samsung i8910 Omnia HD 4 ani..si cred ca iPhone-ul il tin minim 3-4 ani. apoi altu' la rand.