| akashi4 a întrebat:

Voi ce alegeti note 4 sau iphone 6? De ce?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Note 4. De ce? este mai mare, mult mai performant, bateria mai mare, aproape de doua ori mai mare, camera mai mare si pe fata si pe spate, are 3gb de ram fata de 1gb de ram, rezolutie 2k, are stylus si da si un alt impact cand te intreaba lumea ce telefon ai, pentru ca acum vezi prea multi cu Iphone-uri si nu prea mai impresionezi pe nimeni cand zici ca ai Iphone.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!