| SanSteffano a întrebat:

Voi ce aplicatii preferate aveti pe telefon si care sunt cele mai folositoare?
Ati folosit magazinul AppGallery si MoreApps sa descarcati aplicatii? ( daca aveti telefon Huawei)

https://www.unica.ro/......lme-314796

Răspuns Câştigător
| cristian112233 a răspuns:

Facebook, WhatsApp, Yahoo Mail, Waze, Youtube vanced si etchappy, merg perfect pe Huawei P40

3 răspunsuri:
| SoCristian18 a răspuns:

Salut eu am folosit appgallery si moreapps, dar am folosit si Phoneclone la configurarea telefonuluiwinking

| AlexC433 a răspuns:

App galery o sa fie în viitor destul de bun dar deocamdată pe el sunt foarte puține aplicații folositoare. Deocamdată Magazin Play face legea (și serviciile google bineînțeles)

| SanSteffano explică (pentru AlexC433):

Ati folosit AppGallery si MoreApps sa descarcati aplicatii? O sa ramaneti surprins. Eu am descarcat doar cele mai uzuale aplicatii, insa sunt mult mai multe care le puteti descarca si utiliza foarte usor.