| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre:telefon cu android si telefon cu windows?

3 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Anonim

Depinde la ce-ti trebuie, daca esti o persoana sociala si iti place doar sa tii legatura cu prietenii prin anumite intermedii, iti recomand Windows. Daca iti plac jocurile poti alege Android.

Hai noroc, AfroB.

| DavidOsam a răspuns:

Alege android daca vrei telefonul pentru distractie sau alege windows daca o sa folosesti telefonul mai mult pentru diverse activitati asociate afacerilor.
Pentru windows nu o sa gasesti prea multe jocuri.