| Alex2312 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre un Samsung galaxy pocket si Samsung galaxy gio? Care credeti ca e mai bun?

4 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Personal l-as alege pe acesta: http://bit.ly/14coGtY

Motivele:

- Procesorul functioneaza mult mai bine
- Ecranul tactil este mult mai fidel
- Exista foarte multe pareri bune despre el pe internet

| iamSeBy a răspuns:

Personal as alege Gio pentru ca e mai bun, are displayul mai mare si o rezolutie mai mare, si il am si eu si sunt chiar multumit de el. Poket e un fel de minitelefon. Uita-te si tu pe net la reviewuri si la specificatii si vezi care e mai bun, totusi eu iti recomand Gio. De pe el ti-am raspuns acum la intrebarelaughing

| Spetzel a răspuns:

Samsung galaxy gio.De ce? Pur si simplu e mai bun m-am uitat la diferente :camera e mai buna displayu etc.

| Alex2312 explică (pentru Spetzel):

Stiu ca e bun.un prieten are un Pocket si zice ca e mai bun.Dar telefonul meu(gio) e de 100000 de ori mai bun pentru ca are 3.2 inchi, 320x480, camera de 3.15... fata de pocket care are camera de 2 mp, 2.8 inchi,.