| Mirindaa17 a întrebat:

Voi ce ati alege intre Samsung galaxy S II plus sau Alcatel One Touch Idol(Orange San Remo)? si de ce?

2 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Telefoanele sunt cam la fel la performante.
Samsung-ul are procesorul mai mare, dar Alcatel-ul are dual sim, iar diferenta la procesor nu este prea mare.
Eu as alege Alcatel-ul, arata si mai bine si este foarte rezistent.Eu am tinut unul doi ani si inca mai merge bine.

| ligiat96 a răspuns:

Cu siguranta Samsung Galaxy pentru ca in general Alcatelurile sunt slabe. Chiar voiam sa imi iau telefonul de la Orange, San Remo si am ramas dezamagita cand am aflat unele detalii in privinta performantei. Pare ceva nou San Remo dar daca vrei un telefon care sa te tina si sa nu se strice repede iti sugerez sa alegi Samsung Galaxy S II plus.