| IWannaSmile a întrebat:

Voi ce ati alege la ora actuala intre Samsung Galaxy S5 si Iphone 5S? Dar dintre cel pe care l-ati ales si si HTC One? Dar despre Samsung Note III ce spuneti?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Htc-ul e foarte dragut, pacat ca are o camera vai de ea. Nu inteleg de ce au preferat cei de la HTC sa patreze camera aia, desi au avut feedback negativ chiar de la HTC m7. Ma rog, acum dintre s5 vs 5s, as merge pe s5. https://www.youtube.com/watch?v=oE8jHskLNfQ e mai rapid, si bateria tine mult mai ok. Acolo e comparatie cu 6, care teoretic e mai rapid decat s5. Retine insa ca acolo se vede foarte bine optimizarea la ios, si tot odata limitarea de la cpu in celelalte aplicatii(ios-ul e perfect ca si sistem de operare, numai de ii puneau si un cpu si mai zdravan, sa nu se bazeze majoritar pe os). Os-ul ala face ca sa deschida aplicatiile stock mai rapid, dar cele din market mai lent, ca alea nu mai sunt chiar atat de perfect optimizate.
Note 3 e si el foarte ok, dar deja s-a lansat note 4 :D.

| anonimguy3 a răspuns:

Iphone 5S sau orice iphone = cu ***-phone

Samsung mereu telefoane bune si tablete. Sincer HTC nu am avut niciodata deci nu stiu ce sa zic de el. Note 3 e pana mea mai mult o tableta telefon de 5, 8 inch ce doamne fereste. Sincer S5 e telefonul momentului acum, iti bagi pl in el de iphone 6 ca tot un rahat e.

| rapp2020 a răspuns:

HTC one as alege

| Mariusflo a răspuns:

Salut dintre cele doua eu l-as alege pe acesta : http://bit.ly/1rxWY68 din 3 motive

1. Pretul
2. Procesorul
3. Camera!

| TearsOfBlood a răspuns:

Galaxy S5 dintre cele doua. Dupa parerea mea iphone este o porcarie. Si dintre S5 si HTC nu sunt sigur ce as alege deoarece nu am avut niciodata HTC... Sistemul audio e mult mai bun la HTC ca la Samsung. Sper ca te-am ajutat.
Bafta!