| ArrianaM a întrebat:

Voi ce ati alege? Samsung galaxy s2 plus alb sau albastru?

8 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Albastru,pentru ca se pot vedea mai greu zgarieturile si pentru ca arata mai bine.

| Xtadelo a răspuns:

Albastru.

| W3R4 a răspuns:

Albastru,pentru că dacă alegi albul:
-în timp, se poate îngălbeni.
-se observ zârieturile în mod evident.
-expus la soare, te pot durea ochii.
-pare mai gros (iar după cum ştii, acum se caută cele mai subţiri telefoanewinking )
Dar alegerea îţi aparţine...

| vladelvis a răspuns:

Pentru o fata cea mai buna culoare la un telefon este albul!
La un baiat albastrul!

| Dunhilll a răspuns:

Albastru, deoarece pe alb se vor vedea mai bine zgarieturiile, iti zic din propria experienta. Acuma depinde si de tine, cel alb e mai elegant, mai finut. happy

| xxXBuGhYXxx a răspuns:

Eu am alb iar fratele meu a avut albastru si sincer mai tare se cunosc urmele de uzura pe albastru decat pe alb nu de aceea modelul alb e si mai scump...

| ArrianaM explică (pentru xxXBuGhYXxx):

Pe eMAG am vazut ca e mai scump, dar pe alte site-uri sunt la acelasi pret

| xxXBuGhYXxx a răspuns (pentru ArrianaM):

Nu toate site-urile tin cont de asta dar eu personal recomand alb pentru ca nu se observa zgarieturile mici precum pe alte culori... Funda?