| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce telefon ați alege intre un Samsung Galaxy s10, Samsung s10 lite și iPhone xs?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

IPhone XS clar

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce Man? happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt fan al sistemului de operare iOS.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am înțeles, pe mine mă interesează să țină și bateria.

| Anonimat2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

''Iphone XS clar'' ca esti tu fan nu e un argument, consider ca Samsungul este superior iPhone-ului din toate punctele de vedere, in afara de acel IOS unicat iPhone copiaza Samsung-ul si foloseste piese marca Samsung. Practic iPhone-ul este un telefon pentru cei care isi bat joc de bani fiind un telefon mediocru pe langa Samsung cu preturi super-high. Strict parerea mea, sa numai zic ca S20-ul maicamii tine 2 zile fara sa-l bagi la incarcat. Concluzia - iPhone e un telefon cu un public mare mai ales in State care face bani punand preturi exorbitante pentru ca fraierii si asa zisii ''fani Apple'' sa-si cumpere noul iphone care costa cat o masina de spalat sa un BMW din 97 happy

| anonim_4396 explică (pentru Anonimat2001):

Boss cel mai scump Apple costa fix cat cel mai scump Samsung. Pretul de flagship e $1000 la toate laughing Eu am luat un iPhone 8 second hand la 2 ani dupa ce a aparut cu 1600 lei in loc de 3600 cat era la lansare. Si a meritat banii. laughing

| Anonimat2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

''Boss'' un Samsung de 60-70 de milioane are specificatii de top, un iPhone de 60 de milioane are specificatii de telefon de 25-30 de milioane laughing

| parismaan a răspuns:

S10